Готуємося до великого напливу хронічно хворих людей з України
Знерухомлений хлопчик зі Східної України та його батько їдуть із Харкова до Вишне-Німецького (Інфекційний енцефаліт, залишковий тетрапарез. В анамнезі попередні судинні події на МРТ, грудень 2021 року). Вони планують перетнути кордон сьогодні-завтра, і ми разом зі змученим батьком шукаємо контакти, хто зможе терміново забрати втомленого і зневодненого хлопчика. Тим часом із Києва їде 18-річна жінка з онкологічним захворюванням, і наш український лікар, який прибув з Англії в п'ятницю і допомагає на кордоні, намагається організувати для неї транспорт.
Волонтерка MALnS, яка координує перевезення дітей-інвалідів із найпостраждаліших районів України, складає списки, оформляє документи та відбирає найскладніші випадки. Вона розповідає мені, який вигляд має підготовка до очікуваних російських атак. Я турбуюся за неї, але вона знає, що робить. Вона - герой. Вона каже мені просто: ми маємо діяти швидко...
Директор лікарні з Харкова телефонує мені і благає надіслати хоча б безрецептурні ліки, якщо з рецептурними (антибіотиками) така проблема, і ділиться, що в них закінчилися рукавички.
Що потрібно Україні
1.медикаменти. Лікарні повідомляють нам - я наводжу приклад лікарні з Харкова - найбільш постраждалого району, але це лише мала частина
Знерухомлений хлопчик зі Східної України та його батько їдуть із Харкова до Вишне-Німецького (Інфекційний енцефаліт, залишковий тетрапарез. В анамнезі попередні судинні події на МРТ, грудень 2021 року). Вони планують перетнути кордон сьогодні-завтра, і ми разом зі змученим батьком шукаємо контакти, хто зможе терміново забрати втомленого і зневодненого хлопчика. Тим часом із Києва їде 18-річна жінка з онкологічним захворюванням, і наш український лікар, який прибув з Англії в п'ятницю і допомагає на кордоні, намагається організувати для неї транспорт.
Волонтерка MALnS, яка координує перевезення дітей-інвалідів із найпостраждаліших районів України, складає списки, оформляє документи та відбирає найскладніші випадки. Вона розповідає мені, який вигляд має підготовка до очікуваних російських атак. Я турбуюся за неї, але вона знає, що робить. Вона - герой. Вона каже мені просто: ми маємо діяти швидко...
Директор лікарні з Харкова телефонує мені і благає надіслати хоча б безрецептурні ліки, якщо з рецептурними (антибіотиками) така проблема, і ділиться, що в них закінчилися рукавички.
Що потрібно Україні
1.медикаменти. Лікарні повідомляють нам - я наводжу приклад лікарні з Харкова - найбільш постраждалого району, але це лише мала частина
![](https://static.tildacdn.com/tild3238-6264-4665-b964-346264386163/image.png)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3562-4832-b166-633533383866/image_1.png)
2.звільнити свої госпіталі для солдатів і допомогти нам із дітьми-інвалідами
![](https://static.tildacdn.com/tild3362-6239-4337-b561-663530396433/image_2.png)
3.їжа
![](https://static.tildacdn.com/tild3834-3432-4363-b234-313138616565/image_3.png)
Актуальні статті Альони Куротової також доступні на сайті dennikn.sk