Nadácia Alony Kurotovej bola na Pohoda Festival 2023
Tím Nadácie AK bol tento rok súčasťou sprievodných podujatí festivalu Pohoda 2023, ktorý je známy svojou rozmanitosťou a energiou. Organizátori festivalu nám dali možnosť zorganizovať v rámci Family Parku špeciálny program pre deti, aby bol aj ich pobyt na festivale zábavný aj poučný (a ich rodičia si mohli na chvíľu oddýchnuť).
V spolupráci s jazykovou školou iCanSchool sme v rámci Family Parku vytvorili priestor určený na vzdelávanie a rozvoj detí. Venovali sa kresleniu, hrám a vzájomnej komunikácii.

Hlavnou atrakciou, ktorú sme ponúkli, bola virtuálna cesta po Slovensku, vďaka ktorej mohli deti, ich rodičia ale aj všetci ostatní spoznávať pamiatky krajiny. Účastníci navštívili rôzne regióny Slovenska a spoznávali jeho históriu, prírodu a kultúru.
Aj touto formou nám Festival Pohoda v spolupráci s jazykovou školou iCan pomohol posilniť väzbu medzi rodičmi a deťmi.

Festival Pohoda (ako každý rok) poskytol príležitosť, aby si každý našiel niečo podľa svojich predstáv a príjemne si oddýchol. Ľudia rôznych kultúr, národností a generácií sa mohli stretnúť na jednom mieste a užiť si spoločne strávený čas.

Účasť Nadácie AK na hudobnom festivale Pohoda je dobrým príkladom toho, ako spoločne budujeme budúcnosť našich detí. Aj touto formou ešte raz ďakujeme organizátorom festivalu za možnosť byť jeho súčasťou a veríme, že sa na Pohode uvidíme aj o rok.